Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Pravidelně aktualizovaný přehled nabídek práce nově i na webových stránkách obce!

Na webových stránkách obce byla spuštěna nová služba nabízející ucelený komplexní přehled pracovních nabídek z nejbližšího okolí. Pracovní nabídky se týkají jak hlavního, tak vedlejšího pracovního poměru, brigád a nezapomíná se zde ani na nabídky práce pro osoby se zdravotním postižením. V nové sekci najdete také aktuality z trhu práce, právního rádce, a k dispozici jsou zde i kontaktní údaje na Úřad práce. Přehled nabídek zaměstnání je několikrát denně aktualizovaný.

Pracovní nabídky jsou dodávány největším pracovním portálem v České republice Prace.cz a jsou zde zahrnuty i vybrané nabídky z Úřadu práce z našeho regionu.

odkaz_icon.png