Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Společenský sál v provozu

Společenský sál v provozu

Po šesti měsících rekonstrukce se otevírá Společenský sál,

který bude k dispozici i pro rekreační sportovní účely

jednotlivců, družstev nebo turnajů.

Registrace budou zahájeny v pondělí 31. 10. 2016

Společenský sál_logo[1].jpg

Vše potřebné je nyní uvedeno pod odkazem Společenský sál, v levém sloupci těchto stránek.

Máte-li zájem si jít rekreačně zasportovat, postupujte následovně:

1. na uvedených stránkách je ke stažení formulář REGISTRACE (k dispozici bude i v kanceláři OÚ Bolehošť a v restauraci Obecního hostince),
  2. formulář si vytiskněte, vyplňte nejlépe hůlkovým písmem, podepište a předejte v kanceláři OÚ Bolehošť k potvrzení (zpět obdržíte kopii),
  3. kopii následně předložíte u provozovatele restaurace, který si vás zapíše,
  4. poslední krok je dohodnout si termín u provozovatele restaurace

Postup uvedený v bodech 1.-3. provedete pouze jednou, nezmění-li se cokoliv z údajů, které jste v registraci uvedli.

A nyní ceny za zapůjčení sálu (viz ceník dostupný na OÚ Bolehošť):

Pro občany s trvalým pobytem v Bolehošti je cena 80 Kč/hod/za sál (v období listopad - únor, možnost vytápění). Zbytek roku mají občané Bolehoště vstup zdarma.

Platba se provádí předem u provozovatele restaurace. Dále je zde umístěna "pokladnička", kam lze přispívat na pořizování dalšího vybavení a jeho obnovu (míče, sítě, případně další dle možností a požadavků i s ohledem na příjem do této "pokladničky").

Sál je samozřejmě k dispozici i občanům z okolních obcí. Ceny a další služby jsou k dispozici na dotaz v kanceláři OÚ Bolehošť.

Závěrem upozorňujeme, že objekt sálu není sportovní hala a jeho využití nebude nikdy plnohodnotné. Doporučujeme proto volit sporty typu badminton, líný tenis, stolní tenis, florbal s pěnovým míčkem apod. Podmínečně jsou povoleny i míčové hry typu volejbal, nohejbal nebo malá kopaná (pouze s měkkými míči do interiéru, nejlépe pěnovými). Obecně je zakázáno kopat tvrdými míči/ky do obložení, do stěn a stropu. V případě porušování budou tyto sporty zakázány!

Sportu zdar!

29. 3. Taťána