Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Gulášové slavnosti - přihlášky do soutěží

Gulášové slavnosti - přihlášky do soutěží

Gulášové slavnosti 2017 - FB hlavička.png

Vážení přátelé Gulášových slavností v Bolehošti,

dovolujeme si vám již s předstihem připomenout letošní termín Gulášových slavností a u té příležitosti také pozvat do soutěže o nejlepší guláš. Může se zdát, že času je ještě mnoho, ale opak je pravdou.|

Máte-li chuť si zasoutěžit nebo víte-li o někom, kdo se chce soutěže ve vaření guláše zúčastnit a neví, jak má postupovat? V takovém případě je toto sdělení právě pro vás, protože je nejvyšší čas! Mnozí již své přihlášky zaslali a soutěžní listina se pomalu plní.

Přihlášky pro elektronické vyplnění v MS Word nebo pro vytisknutí v PDF jsou k dispozici na webových stránkách obce. Poslední termín podání přihlášky je sice až v červenci, ale s ohledem na zájem a kapacitu areálu, doporučuji podat přihlášku opravdu co nejdříve!

Další nové informace můžete průběžně najít na webových stránkách www.obecbolehost.cz/gulasove-slavnosti