Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Kultura v Týništi n.O.

Kultura v Týništi n.O.

Kulturní centrum města Týniště nad Orlicí zve všechny diváky na zahajovací představení 45.Týnišťského divadelního podzimu s názvem Ucho. V divadelním zpracování známého filmu Karla Kachyni se představí herci divadelního souboru Triarius z České Třebové. Představení se uskuteční 2.listopadu na divadelním sále kulturního domu v Týništi nad Orlicí a začátek je v 19,30 hodin.

Dále zveme všechny milovníky společenských tanců bez rozdílu věku na pravidelné Taneční odpoledne pro nejen dříve narozené. Akce se uskuteční v neděli 4.listopadu na malém sále kulturního domu v Týništi nad Orlicí a začátek je ve 14,00 hodin. K tanci a poslechu Vám bude hrát kapela Filipa Koláře.

Vstupenky lze zakoupit v kanceláři kulturního domu v Týništi nad Orlicí, nebo objednat na tel.č.: 494 371 693.