Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Pozvánka a přihláška do soutěže "O nejlepší guláš"

Pozvánka a přihláška do soutěže "O nejlepší guláš"Vážení nadšenci zábavy, kuchaři, restauratéři, domácí kuchtíci a další vyznavači gulášových pokrmů. Právě vám náleží následující pozvánka.

V srpnu vypukne v naší obci opět souboj "O nejlepší guláš", v rámci kulturní akce "Letní gulášové slavnosti". Již v tuto dobu však probíhají přihlášky účastníků.

Tímto vás zveme nejen jako návštěvníka celodenní zábavné akce, ale nyní především jako účastníka do soutěže. Pomyslná startovní čára je pro všechny stejná - připravit ten nejlepší, nejchutnější, nejlákavější a nejvoňavější guláš z masa, brambor, hub či zelí. Hodnocení pak ponecháme na samotných návštěvnících i odborné porotě. Vítěz se může těšit na jistě originální cenu.

Pozvánka + přihláška je v příloze.

Další informace k Letním gulášovým slavnostem budou zveřejněny později.

Nezapomeňte na včasné odevzdání PŘIHLÁŠKY!


Komentáře


 • 24. 6. 2012 23:09
  PK
  Doplnění informací

  Po několika dotazech ohledně množství porcí uvádím následující upřesnění.
  V pozvánce není uvedena velikost porcí a je tedy na každém soutěžícím týmu, jaké porce (a cenu) zvolí. Někdy bývá lépe méně než více. Při menších porcích může návštěvník vyzkoušet více druhů gulášů.
  Vzhledem ke způsobu hodnocení gulášů, je pro tým výhodnější mít více druhů (stejně jako u Sportky, více slopců = více šancí). Vítězem se stane guláš nikoliv tým (hlavní rozdil od prvního ročníku soutěže).
  Ze zkušenosti z minulého roku bude poptávka asi po 1500 porcí guláše.


Rychlé kontakty:

Telefon: 494 627 134

Email: ou@bolehost.cz

Bank. účet: 1240133309 / 0800

21. 4. Alexandra

Zítra: Evženie

Odstávky ČEZ

0138_0046_MVCR_Datovka_banner_na-weby-uradu_300x600.jpg

Hlášení banner

banner

Návštěvnost stránek

305333