Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Uzavírka komunikace a úprava přestupů mezi autobusovými linkami v Křivicích

Uzavírka komunikace a úprava přestupů mezi autobusovými linkami v Křivicích

Z důvodu havarijního stavu komunikace v Křivicích dochází od 21.5.2015 k uzavření komunikace III/304 31 v centru Křivic. Z důvodu zajištění dostatečného času na přestup v Křivicích dochází k drobné úpravě časových poloh na jízdním řádu. Spoje linky 660236 jsou vychýleny maximálně o 4 minuty. Linka 660236 bude stavět v prostoru naznačeného zeleným bodem, linka 660237 v prostoru naznačeném červeným bodem. Mezi těmito dvěma body není možný průjezd vozidel. Autobusy na sebe budou vzájemně čekat a řidiči se budou informovat o počtu přestupujících, na které mají čekat. Výlukový jízdní řád nenarušuje poptávané přestupní vazby. (v Křivicích ani Opočně)

V příloze je nákres přesunu cestujících a aktuální jízdní řád autobusů.