Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Nové kontejnery na BIO ODPAD

Nové kontejnery na BIO ODPAD

Sdělujeme občanům, že v obci byly doplněny další dva kontejnery na BIO ODPAD. Jedno stanoviště se nachází za zastávkou v Bolehošťské Lhotě a druhé na návsi v Lipinách. Kontejnery jsou určeny pro měkký BIO ODPAD (jako např. ovoce, tráva, plevel, listí apod.). Dřevitý BIO ODPAD (jako jsou větve z okrasných plotů nebo ovocných stromů) můžete ukládat na stanoviště u vjezdu do Agrospolu směrem na Spraše. Zároveň doplňujeme, že třetí kontejner je od jara k dispozici u obecního úřadu. Pokud nevlastníte kompost, ukládejte uvedený BIO ODPAD na určená místa a ne do popelnic na směsný komunální odpad.

Nové dva kontejnery budou na svých stanovištích (ve Lhotě a v Lipinách) umístěny do konce října a dále od dubna (pouze v době vegetace). Třetí kontejner, umístěný u obecního úřadu bude k dispozici celoročně.

Děkujeme, že třídíte.

Kontejner rakvička s víky