Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Pozvánka a přihláška do soutěže "O nejlepší guláš"

Pozvánka a přihláška do soutěže "O nejlepší guláš"

Vážení nadšenci zábavy, kuchaři, restauratéři, domácí kuchtíci a další vyznavači gulášových pokrmů. Právě vám náleží následující pozvánka.

V srpnu vypukne v naší obci opět souboj "O nejlepší guláš", v rámci kulturní akce "Letní gulášové slavnosti". Již v tuto dobu však probíhají přihlášky účastníků.

Tímto vás zveme nejen jako návštěvníka celodenní zábavné akce, ale nyní především jako účastníka do soutěže. Pomyslná startovní čára je pro všechny stejná - připravit ten nejlepší, nejchutnější, nejlákavější a nejvoňavější guláš z masa, brambor, hub či zelí. Hodnocení pak ponecháme na samotných návštěvnících i odborné porotě. Vítěz se může těšit na jistě originální cenu.

Pozvánka + přihláška je v příloze.

Další informace k Letním gulášovým slavnostem budou zveřejněny později.

Nezapomeňte na včasné odevzdání PŘIHLÁŠKY!