Úvod > Obec > Aktuálně z obce

Aktuálně z obce

Novinky z dění v obci, novinky na webových stránkách aj.

Štítky:

říj 05

Dlabání dýní v Lipinách - pozvánka

Autor: Zdeňka Andržová

Datum konání: 28. 10. 2022

říj 04

Divadelní podzim - komedie strýček Harry

Autor: ZA

Datum konání: 15. 10. 2022

říj 04

Koncert Rangers - Plavci

Autor: ZA

Datum konání: 8. 10. 2022

zář 21

Sběr drobného chemického odpadu

Datum konání: 14. 10. 2022

zář 21

Milostivé léto 2

Datum konání: 30. 11. 2022

Ministerstvo spravedlnosti připravilo ve spolupráci s neziskovým sektorem Milostivé léto II. To umožní zbavit se exekucí a dluhů vůči státu, a to za velmi výhodných podmínek. Stačí přitom uhradit pouze jistinu dluhu a paušální náklady exekutora ve výši 1.

srp 29

Pátraní po hledaném muži

Nadále probíhá pátrání po nebezpečném, pravděpodobně ozbrojeném pachateli. Prosíme občany, kteří podezřelou osobu zahlédnou, aby se obrátili na linku 158.

srp 24
srp 23
čen 15

Pozvánka na slavnostní otevření nového sportoviště před obecním úřadem

Datum konání: 9. 7. 2022

Obec Bolehošť zve všechny občany na slavnostní otevření nového sportoviště před obecním úřadem. Akce se uskuteční 9. července od 14.00. Občerstvení zajištěno. Reprodukovaná hudba JP Project. Zábava pro děti ve formě skákacího hradu, soutěží, střelby ze vzduchovky, ping-pongových stolů apod.

čen 14

Návrh nového vlakového jízdího řádu pro rok 2023

Datum konání: 7. 7. 2022

Vyzýváme Vás k připomínkování uvedeného návrhu jízdního řádu. Případné připomínky zasílejte na obec - starosta@bolehost.cz nebo přímo na web Veřejné dopravy KHK: https://www.dopravakhk.cz/clanky-navrh-zeleznicniho-jizdniho-radu-pro-rok-2023.html