Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Akce v Opočně

Akce v Opočně

Od 22. září do 31. října 2012 , 9 – 16 hodin, na prvním nádvoří zámku Stálá expozice opočenských rodáků. Expozice věnovaná rodákům Františku Kupkovi a Luboši Slukovi.
Otevřeno denně kromě pondělí. Pořádá město Opočno.

Od 1. října do 2. listopadu 2012 Městská knihovna Opočno Výstava  Jak se dělá kniha

Výstava mapuje vznik knihy "Cesta do Vesmíru" a bude doplněna o fotografie historických knihařských strojů. Pořádá Městská knihovna Opočno.

Od 1. října do 13. října 2012 v Informačním centru Opočno. VÝSTAVA K 65. VÝROČÍ HOKEJE V OPOČNĚ. Pořádá HC Opočno.

úterý 2. října 2012 od 18 hodin v Městské knihovně Opočno. Setkání s regionálními spisovateli. Autorské čtení, program k oslavě 110 let působení knihovny v Opočně. Pořádá Městská knihovna Opočno.

středa 3. října 2012 od 18.30 hodin v KND. POVÍDÁNÍ O ZNACÍCH NA DOMĚ POŠTY II.
Pokračování úspěšné přednášky RNDr. Renaty Pavlíčkové.

pátek 5. října 2012 od 15.45 hodin na nádvoří zámku. O KLÍČE KRÁLOVNY ELIŠKY
rytířské soutěžní odpoledne pro děti z 1. – 4. třídy. Sraz v 15.45 hod na nádvoří zámku v Opočně. Nutno se předem nahlásit v knihovně a zaplatit startovné 20,-- Kč. Pořádá Junák, svaz skautů a skautek ČR –středisko Opočno a Městská knihovna Opočno

pondělí 8. října 2012 od 9 do 16 hodin na prvním nádvoří zámku. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V STÁLÉ EXPOZICI OPČENSKÝCH RODÁKŮ. Dnešní den bude mimořádně otevřena expozice opočenských rodáků Františka Kupky a Luboše Sluky, vstupné volné. Pořádá město Opočno.

čtvrtek 11. října – 13. října 2012. 45.SETKÁNÍ SOKOLNÍKŮ S MEZINÁRODNÍ ÚČASTÍ. Akce se uskuteční na nádvoří opočenského zámku a v přilehlých lesích.Více na www.opocno.cz nebo www.sokolnictvi.net. Pořádá klub sokolníků ČMMJ

sobota 13. října 2012 od 9 hodin v areálu Střední školy v Opočně. 150. výročí založení hospodářské školy v Opočně. Střední a základní škola Nové Město nad Metují - pracoviště Opočno Vás srdečně zve na oslavy školy, které probíhají v jejím areálu. Občerstvení zajištěno. Více na www.opocno.cz