Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Nabídka dotací pro malé firmy

Nabídka dotací pro malé firmy

Vážení,

aktuálně bylo vyhlášeno další kolo příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova.

Dotovány jsou projekty určené pro podnikání na venkově pro malé firmy – mikropodniky do 10 zaměstnanců v obcích do 2000 obyvatel.

(např. autoopravny, truhlářské či zámečnické dílny, stavební firmy, maloobchod, služby a podobně).

Zvlášť výhodně se jeví tento dotační titul pro stavební firmy ve velikosti mikropodnik, kde je možné nakoupit techniku v kategorii zvláštní stroje /bagry, rýpadla, jeřáby/ , dále pro truhláře a kovoobráběče ke koupi CNC strojů či jiné finančně náročné technologie a nebo k rekonstrukci či výstavbě dílen, skladů, nádvoří a manipul.ploch.

Pokud máte zájem o spolupráci, vyplěný dotazník (na vyžádání Vám jej zašle obec) zašlete zpět.

Tento dotační titul umožňuje čerpat dotace ve výši 40 – 60% z uznatelných nákladů.

Vlastní výše investice na jednoho žadatele a jeden projekt je max. do 10.000.000 Kč.

20. kolo příjmu Žádostí je od 3. do 14. března 2014.

LETÁK v příloze