Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Pozvánka na 9. Gulášové slavnosti

Pozvánka na 9. Gulášové slavnosti

Datum konání:
17.8.2019

Již 9. rokem se v srpnu konají soutěže gulášů, kterých se účastní místní i přespolní kuchařky a kuchaři. Pro návštěvníky bude připraveno 20 druhů gulášů vepřových, hovězích, zvěřinových nebo kuřecích. Hodnotit jejich chuť a vůni bude nejen odborná porota, ale také návštěvníci. Prodej a ochutnávání gulášů začíná ve 12:00 hodin.

Letošní program bude opět naplněn soutěžemi pro dospělé. Dětem udělá radost velký zábavný park s nafukovacími atrakcemi nebo malování na obličej. Připraveny jsou i oblíbené pivní soutěže jednotlivců nebo smíšených družstev. Zakoupit si můžete i cukrovinky nebo oblíbené trdelníky. Přes odpoledne bude hrát JP PROJECT reprodukovanou hudbu a o večerní rockovou zábavu se postará skupina ROCKSORRY.

Celodenní akce ovšem není jen o guláších, ale také o pivním festivalu, který na takovouto akci prostě patří. I v tomto pohledu čeká návštěvníky slušný výběr - více než 10 druhů piv od 7 pivovarů.

Vstupné 70 Kč, děti do 10 let a ZTP zdarma.

Plakát Gulášové slavnosti 2019 - A2 - bez spadu.jpg