Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Pozvánka na víkendové akce v okolí Dobrušky

Pozvánka na víkendové akce v okolí Dobrušky

Pozvánka na víkendové akce v okolí Dobrušky:

Pravidelná akce PRÁZDNINOVÉ POHÁDKOVÉ PÁTKY se bude konat v pátek 17. srpna na nádvoří Pelclova divadla v Rychnově nad Kněžnou. Od 17 hodin budou děti moci zhlédnout pohádku ČERT A KÁČA.

KONCERT DANA BÁRTY A ROBERT BALZAR TRIO je na programu v pátek 17. srpna od 21 hodin v areálu parku Nového zámku v Kostelci nad Orlicí. Vstupné 350,- Kč, předprodej vstupenek probíhá v Regionálním turistickém informačním centru Kostelec nad Orlicí a v pokladně zámku.

V sobotu 18. srpna budete mít možnost zhlédnout na náměstí F. L. Věka v Dobrušce od 8 do 10 hodin historické automobily a motocykly, které zde budou vystaveny v rámci soutěže VETERAN RALLYE PODORLICKO 2012.

Sbor dobrovolných hasičů Křovice Vás zve v sobotu 18. srpna na hřiště v Křovicích na 9. HASIČSKÉ KLÁNÍ A DĚTSKÝ DEN. V 9 hodin je na programu nástup družstev a následné zahájení požárních útoků, ve 14 hodin je připravena scénka a od 15 hodin bude probíhat dětský den. Občerstvení zajištěno.

Ve dnech 18. až 19. srpna se v archeologickém muzeu v přírodě Villa Nova v Uhřínově pod Deštnou bude od 9 do 17 hodin konat VÍKEND STŘEDOVĚKÝCH TECHNOLOGIÍ. V rámci programu spatříte při práci například kováře, tesaře, výpal keramiky a mnohé další.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PIVOVARU RAMPUŠÁK DOBRUŠKA se uskuteční tuto sobotu 18. srpna od 13 do 23 hodin. Od 13 do 17 hodin jsou pro návštěvníky připraveny exkurze pivovarem a sladovnou. Otevřena bude pivovarská restaurace ve sklepení s tradiční českou kuchyní, na čepu budou samozřejmě všechny druhy dobrušských piv. Pro milovníky dobré hudby je přichystán hudební program na nádvoří pivovaru – vystoupí tyto skupiny: Turbo, Valanka, Stará parta, Bladex rock. Vstup zdarma.

LETNÍ GULÁŠOVÉ SLAVNOSTI S ROCKOVOU ZÁBAVOU se budou konat v sobotu 18. srpna od 12 hodin v Bolehošti na hřišti před obecním úřadem. Od 14 hodin hraje skupina Fantasy Music, od 20 hodin rocková hudba RockSorry. Připraveny budou gulášové speciality, pivní festival, mažoretky, soutěže o ceny, program a soutěže pro děti a další. Vstupné 60,- Kč.

Obec Pohoří a Letní parket Pohoří Vás zvou na koncert kapel SPEKTRUM A KLAXON, který je na programu v sobotu 18. srpna od 20 hodin na Letním parketu v Pohoří. Vstupné 90,- Kč.

TRADIČNÍ KONCERT OPOČENKY u příležitosti 18. výročí úmrtí J. Hynka proběhne v neděli 19. srpna od 15 hodin v areálu hřiště ve Skalce u Dobrušky. Doprovodný program obstarají mažoretky TYRKYS Dobruška.

V neděli 19. srpna jste srdečně zváni do Dobrušky na náměstí F. L. Věka, kde od 18 hodin vystoupí v rámci DOBRUŠSKÉHO LETNÍHO MUZICÍROVÁNÍ country skupina SEDMÝ NEBE z Dobrušky. Občerstvení zajištěno, vstup zdarma.

Za naše informační centrum Vám přeji krásné letní dny!