Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Závody ve spřežení koní

Závody ve spřežení koní

Datum konání:
7.9.2012

Plakát - závody ve spřežení 2012Jménem pořádajícího Jezdeckého Klubu Bohuslavice zveme všechny příznivce vozatajského sportu a krásných koní do malebného areálu "pod lípou" v Bolehošti-Lipinách, kde se ve dnech 7.-9.9.2012 uskuteční již 22. ročník jezdeckých závodů.

Přihlášeno je 27 spřežení z České republiky a dvě čtyřspřeží z Rakouska. Nejpočetnější kategorií je tradičně kompletní soutěž jednospřeží, kde se o vítězství utká 15 jezdců a po pár letech i kompletní soutěž pony párů, kde své schopnosti změří 7 vozatajů.

V pátek je na programu drezurní zkouška, začátek v 9 hodin, vstup je volný.

V sobotu se všechna spřežení představí v divácky atraktivním maratonu, začátek v 10 hodin.

Třídenní klání vyvrcholí nedělním parkurem.

Přijďte povzbudit jezdce při jejich posledním letošním kompletním klání a ochutnat vyhlášené kulinářské lahůdky, které s velkou láskou připravují členové a sympatizanti SK Sokol Lipiny :-)

Za JK Bohuslavice Jana Kosařová