Úvod > Obec > Aktuálně z obce > Nařízení hejtmana Královéhradeckého kraje - zákaz pohybu mimo domov bez ochrany dých. cest

Na základě rozhodnutí hejtmana Královéhradeckého kraje, je nově nařízen zákaz vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest (ústenky, roušky, respirátory, šátky, šály a obdobné prostředky chránící dýchací cesty) na veřejné prostranství, do prostředků veřejné hromadné dopravy, provozoven, sociálních a zdravotnických zařízení, sídel orgánů veřejné moci, správních orgánů a integrovaného záchranného systému, škol a školských zařízení, pošt a lékaren, a to na období od 18. 03. 2020 12.00 hodin do odvolání, nejdéle však po dobu trvání nouzového stavu. Dodržujte výše uvedené nařízení !

Nařízení hejtmana Královéhradeckého krajeNařízení hejtmana Královéhradeckého kraje