Horní menu

Úvod > Obec > Aktuálně z obce

Aktuálně z obce

Novinky z dění v obci, novinky na webových stránkách aj.

led 21 Doposud nekomentováno.

Kotlíkové dotace od Královéhradeckého kraje

Informujeme občany o vyhlášení dodatečné výzvy na kotlíkové dotace od Královéhradeckého kraje.

led 14 Doposud nekomentováno.

Registrace na očkování proti covid-19 pro občany starší 80 let

Registrace bude možná na níže uvedené webové adrese: crs.uzis.cz

dub 30
bře 23

Distribuce popelnic na bioodpad

Oznamujeme občanům, že tento týden začne distribuce popelnic na bioodpad. Vzhledem k situaci příjmáme v tuto chvíli platbu pouze BEZHOTOVOSTNĚ. Cena jedné nádoby je 300 Kč. Do poznámky k platbě uveďte část obce a číslo popisné.

bře 23

Doporučení pro nakládání s použitými osobními ochrannými pomůckami

Státní zdravotní ústav vydal doporučení pro nakládání s použitými ochrannými pomůckami v době koronavirové pandemie.

bře 20

Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví

Všem osobám se zakazuje přítomnost v maloobchodních prodejnách potravin, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží, v čase mezi 7: 00 hod. – až 9: 00 hod.

bře 18

Nařízení hejtmana Královéhradeckého kraje - zákaz pohybu mimo domov bez ochrany dých. cest

Na základě rozhodnutí hejtmana Královéhradeckého kraje, je nově nařízen zákaz vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest (ústenky, roušky, respirátory, šátky, šály a obdobné prostředky chránící dýchací cesty) na veřejné prostranství, do prostředků veřejné hromadné

bře 18

Výroba a distrubuce roušek pro občany starší 65 let a další doporučení

Datum konání: 18. 3. 2020

Zároveň hledáme další dobrovolníky, kteří jsou schopni roušky doma ušít. Případně kontaktujte obecní úřad.

led 23
led 03